صبرا
خانه / شیلنگ آب / بزرگترین فروشگاه شیلنگ اب در کشور کجاست؟

بزرگترین فروشگاه شیلنگ اب در کشور کجاست؟

بزرگترین فروشگاه شیلنگ اب در کشور کجاست؟ این سوال را تاجرانی از ما می پرسند که قصد خرید عمده شیلنگ جهت صادرات یا پخش در بازارهای بزرگ داخل کشورمان ایران را دارند. در ادامه بهترین فروشگاه شیلنگ اب را به شما معرفی میکنیم تا اگر واقعا قصد خرید شیلنگ را دارید به راحتی بتوانید هر مقدار که می خواهید بتوانید تهیه کنید.

 

قیمت شیلنگ آب در بازار ایران

شاید باورتان نشود اما از اواسط سال ۹۷ تا به الان که در سال اواسط سال ۹۸ هستیم تولید کنندگان و کارخانه داران بسیاری درصدد این هستند که بتوانند به جای عرضه شیلنگهای تولیدی خود در داخل ایران، آنها را به کشورهای خارجی بفروشند که مهمترین دلیل این امر هم حاشیه سودهای بسیار بالای فروش شیلنگ به تجار کشورهای خارجی می باشد.

تاجران کشورهای مختلف دنیا که امروزه در حوزه تجارت و خرید و فروش شیلنگ آب کار می کنند نیز زمانی که از قیمت های بسیار پایین و کیفیتهای بسیار عالی انواع شیلنگ های تولید شده در ایران، مطلع می شوند، تمام تلاششان را می کنند تا بتوانند شیلنگهای آب مورد نیازشان را از تجار ایرانی خریداری کنند چرا که با خرید شیلنگ از ایران و فروش آن در کشورشان آن ها هم از حاشیه سودهای بالایی بهره مند می شوند.

فرصتها را غنیمت بشماریم. اگر مایل ورود به بازار صادراتی هستید این فروشگاه شیلنگ اب در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

 

نحوه قیمت گذاری انواع شیلنگ آب

هنگامی که به یک فروشگاه شیلنگ اب مراجعه می کنید فروشنده ممکن است به شما به شکل زیر قیمت شیلنگ آب را اعلام نماید:

  • برحسب طول شیلنگ (متر) : مثلا می گوید این کلاف های ۵۰ متری، قیمتش متری N تومان است
  • برحسب وزن (کیلوگرم) : به طور مثال می گوید این کلاف های ۵۰ متری وزنش ۲۰ کیلوگرم است و قیمتش کیلویی N تومان است.
  • برحسب هر عدد کلاف: به طور مثال می گوید این کلاف ۳۰ متری قیمتش N تومان است.

 

انواع شیلنگ آب

شیلنگ های آب را معمولا بر دو دسته بسیار مهم تقسیم بنده می کنند که به شرح زیر می باشند:

  • شیلنگ های آب مواد نو
  • شیلنگ های آب مواد کهنه

که منظور از شیلنگ آب مواد نو، شیلنگ هاییر است که از مواد اولیه تازه و دسته اول ساخته شده است، می باشد و منظور از شیلنگ آب مواد کهنه، شیلنگ هایی است که مواد اولیه آنها حاصل بازیافت شیلنگهای قدیمی و کهنه می باشد که آنها را ذوب می کنند و مجددا از آنها شیلنگهای آب با کیفیت های مختلف می سازند.

کارخانه داران مواد اولیه نو و یا کهنه را به صورت کیلوگرمی خریداری می کنند و سپس مشغول به تولید انواع شیلنگ آب در سایزها و رنگها و متراژهای مختلف می شود.

جالب است بدانید که اگر شیلنگ آب شفافی را دید مطمئن باشید که از مواد نو ساخته شده است اما شیلنگ های غیر شفاف ممکن است از مواد کهنه و یا مواد نو تولید شده باشد.

 

مرکز فروش شیلنگ آب در تهران

اگر به دنبال فروش شیلنگ آب به فروشگاه ها و مراکز فروش انواع شیلنگ آب در تهران هستید این شرکت با قیمتی رقابتی و عالی شیلنگ های مورد نظرتان را به شما ارائه خواهد کرد، هر چند کلاف که بخواهید.

حتی این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که اگر مشتریان شما در تهران شیلنگی می خواستند بر اساس وزن و متراژی خاص، در صورت ثبت سفارشات بالا، برای شما به صورت سفارشی تولید می کنیم دقیقا با همان وزن و متراژی که می خواهید تا بتوانید تمامی مشتریان خود را تامین کنید و یک مزیت رقابتی عالی در بازار داشته باشید.

 

بزرگترین فروشگاه شیلنگ اب

از بزرگترین فروشگاه شیلنگ اب در ایران می توان به شرکت شیلنگ صبرا اشاره نمود که با کادری مجرب و متخصصانی با انگیزه و حرفه ای شیلنگ هایی با کیفیت صادراتی و درجه یک را به تمام مشتریان خود عرضه می نماید.

  • پیشنهاد می کنیم یکبار هم که شده همکاری با این فروشگاه شیلنگ اب را تجربه کنید و از خرید خود لذت ببرید.
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع شیلنگ آب خارجی

قیمت انواع شیلنگ آب خارجی

شیلنگ آب خارجی یک محصول حیاتی است که برای انتقال آب از یک منبع به …