صبرا
خانه / شیلنگ آبیاری / فروش شیلنگ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

آیا برای اجاره سیستم آبیاری قطرهای در زمینهای کشاورزی و باغهای خود نیازمند شیلنگ آبیاری ارزان قیمت هستید؟ پارامتر قیمت امروزه امر مهمی در هنگام خرید و فروش شیلنگ آبیاری قطره ای می باشد. با داشتن اطلاعاتی صحیح و شناختن بازار و بزرگترین مرکز فروش شیلنگ آبیاری قطره ای در ایران با بهترین قیمت می توانید این محصول را خریداری نمایید.

 

 

چرا شیلنگ آبیاری قطره ای؟

یکی از معضلات امروز کشاورزان نبود آب کافی برای آبیاری مصحولات کشاورزی خود میباشد، از طرف دیگر امروز قیمت آب های غنات ها و چاه های عمیقی که در کنار زمین های کشاورزی حفر شده است بسیار بالا و گران است از این رو طرف احداث یک استخر و یا منبع آب بزرگ در کنار زمین های کشاورزی و باغها جهت ذخیره سازی آب مورد نیاز، مطرح شد.

بهترین روش استفاده بهینه و اقتصادی از این آب ذخیره شده، استفاده کردن از شیلنگ های آبیاری قطره ای است که کشاورزان رو به استفاده از این شیلنگ ها آورده اند.

معمولا کشاورز به دنبال خرید این شیلنگ با ارزان ترین قیمت ممکن می باشد که در این مرکز فروش شیلنگ آبیاری قطره ای می تواند به هدف خود برسد.

 

 

آیا این شیلنگ در ایران تولید می شود؟

بله تولید می شود. چون روند استفاده از شیلنگ های آبیاری قطره ای در ایران رو به افزایش است تولید کنندگان بسیاری رو به تولید و فروش آن در بازار ایران کرده اند. خوشبختانه در این حوزه تجاری تولیدات داخلی حرفی برای گفتن دارد و می تواند در بازارهای جهانی مطرح شود و اقدام به صادرات آن نمود.

پیشنهاد ما به شما استفاده کردن از شیلنگ های تولید داخل می باشد چرا که هم مقرون به صرفه تر است و هم باعث حمایت از تولید کنندگان ایرانی می شود و اقتصاد کشور تقویت می گردد.

 

مهمترین سایز شیلنگ آبیاری قطره ای

این شیلنگ بر اساس نیاز کشاورزان در سایزهای مختلفی در جهان تولید می شود، و بر اساس طول زمین کشاورزی انتخاب می گردد.

مهمترین سایزهایی که برای یک شیلنگ آبیاری قطره ای در نظر گرفته شده است دو سایز زیر می باشد:

  • ۶ میلمیتر
  • ۱۶ میلیمتر

که باز در بین این دو سایز مهمترین آنها شیلنگ سایز ۱۶ میلیمتری می باشد و به صورت عمده با قیمتی ارزان و کیفیتی مطلوب و قابل قبول در مرکز فروش شیلنگ قطره ای عرضه می شود.

 

 

قیمت هر متر لوله آبیاری قطره ای

سوالی که همیشه همراه خریداران و تاجران این محصول می باشد که قیمت هر متر لوله یا همان شیلنگ آبیاری قطره ای امروز چند است؟ این سوال را می پرسند به چند دلیل:

  • تاجر می پرسد تا ببیند که چند باید بخرد و چند باید در بازار شیلنگ آبیاری را بفروشد.
  • کشاورز می پرسد تا براورد هزینه کند چه مقدار باید پول بپردازد برای اینکه بتواند سیستم آبیاری قطره ای را در مزراع خود اجرا نماید.

در هر کدام از این دو دسته هستید برای در جریان قیمت ها دقیق روز بازار بودن، بایستی با مرکز فروش معتبر تماس بگیرید.

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای

فروش شیلنگ آبیاری قطره ای هم اکنون در شرکت شیلنگ صبرا.

فرصت ها را جدی بگیرید و از آنها نهایت استفاده را بکنید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@