صبرا
خانه / شیلنگ آب / مرکز تولید و فروش شیلنگ ۱/۲ اینچ آب در ایران

مرکز تولید و فروش شیلنگ ۱/۲ اینچ آب در ایران

برای اینکه بتوانید شیلنگ ۱/۲ اینچ آب و گاز مورد نیاز خود را به قیمت خوب در خریداری کنید، یکی از بهترین راه های ارتباط گرفتن با یک مرکز تولید و فروش شیلنگ ۱/۲ اینچ قدرتمند و با سابقه در ایران است. شیلنگ های آب و گاز جزو کالاهایی است که در هر خانه ای دیده می شود.

 

شیلنگ 1/2 اینچ

شیلنگ ۱/۲ اینچ آب

از مهمترین شیلنگ های آب همین شیلنگ ۱/۲ اینچ است چرا که به سر شیرهای آب در خانه ها و مکان های مختلف همین شیلنگ های ۱/۲ اینچ و در برخی مواد ۳/۴ اینچی متصل می شود و بدیهی است که شیلنگ های ۱/۲ و ۳/۴ فروش و خواهان بیشتری داشته باشد.

 

شیلنگ 1/2 اینچ

 

شیلنگ های آب ۱/۲ اینچ در دو نوع شفاف و رنگی تولید می شود. مواد اولیه ای که در هنگام تولید آن استفاده می شود معمولا به دو دسته تقسیم بندی میشود:

  • PVC
  • نخ پلی استر

گرانول های پی وی سی خود به چندین نوع هستند و رنگهای مختلفی دارند و باعث می شوند که شیلنگ ها هم رنگهای مختلفی به خود بگیرند و از انعطاف و مقاومت خوبی برخودار شوند و بدیهی است که وجود یکسری نخ مقاوم با اسم علمی نخ پلی استر در لابه لای دیواره شیلنگ ۱/۲ اینچ آب مقاومتش را تا حد بسیار زیاد و چشم گیری افزایش می دهد.

 

شیلنگ 1/2 اینچ

موارد استفاده از شیلنگ آب ۱/۲ اینچ

این شیلنگ ها همانطور که در ابتدای این مطلب بیان شد بیشتر در منازل و در حیاط های خانه های مسکونی، جهت انتقال آب برای مصارف زیر استفاده میشود:

  • شستشوی حیاط
  • شستشوی ماشین
  • آبرسانی به باغچه های کوچک خانگی
  • شستوشوی داخل منازل
  • انتقال مواد غذایی در برخی از کارخانه ها
  • و …

 

شیلنگ 1/2 اینچ

صادرات شیلنگ آب ۱/۲ اینچ

شیلنگ های آب ۱/۲ اینج فقط در ایران مشتریان زیادی ندارد. بسیاری از شیلنگهایی که در بازار تولید می شود به کشورهای عراق و پاکستان و افغانستان صادر می شود.

به قدری هزینه تولید در ایران پایین است که برخی از تولید کنندگان و تجاری عراقی به ایران می آیند و اقدام به احداث تولیدی های انواع شیلنگ آب و گاز در ایران می نمایند و پس از اینکه شیلنگ های را با هزینه های بسیار پایین در ایران تولید کردند آن را به کشور خود برده و با قیمت های خوبی به فروش می رسانند.

این موضوع حاکی از آن است که اگر تاجران ایران تمرکز خود را برای صادرات شیلنگ آب بیشتر کنند می توانند بازارهای بسیار خوبی در جهان پیدا کنند.

کشورهای درحال توسعه ای مانند برخی از کشورهای آفریقایی و کشورهای عراق، افغانستان و … می توانند از بازارهای هدف بسیار خوب برای شینلگ های آب ۱/۲ اینچ باشد.

 

شیلنگ 1/2 اینچ

قیمت شیلنگ آب ۱/۲ اینچ چند است؟

در این قیمت قصد داریم کمی هم به قیمت شیلنگ آب ۱/۲ اینچ در بازار بپردازیم.

این شیلنگ ها معمولا بر اساس کیفیت و میزان مقاومتی که دارند از قیمت های بالا و پایینی برخودار هستند.

قیمت شیلنگ های ۱/۲ اینچ هم با توجه قیمت روز مواد اولیه متفاوت است. (وزن کلاف ها متغیر است)

در این مرکز تولید و فروش شیلنگ آب، معمولا این نوع شیلنگ از کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی برخودار است و بر اساس استانداراد های جهانی تولید می گردد تا هم مشتریان در داخل ایران از خرید خود راضی باشند و هم مشتریان صادراتی زیادی را به خود بتواند جلب کند.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع شیلنگ آب خارجی

قیمت انواع شیلنگ آب خارجی

شیلنگ آب خارجی یک محصول حیاتی است که برای انتقال آب از یک منبع به …