صبرا
خانه / شیلنگ کارواش / قیمت شیلنگ کارواش صنعتی چند است؟

قیمت شیلنگ کارواش صنعتی چند است؟

 

قیمت شیلنگ کارواش صنعتی به عوامل متنوعی وابسته می باشد. اگر شما قصد پخش شیلنگ کارواش صنعتی به صورت عمده را دارید و به دنبال مرجعی بزرگ برای خرید عمده آن می گردید در این سایت ما شما را با یکی از بزرگترین مراکز فروش شیلنگ در کشور آشنا خواهیم کرد.

 

مشخصات کلی شیلنگ کارواش صنعتی

شیلنگ های کارواش صنعتی را میتوان از زاویه ها و جهات مخلتف مورد بررسی قرار داد که ما در ادامه این شیلنگ را از ۳ منظر مورد بررسی قرار خواهیم داد:

  • جنس و ساختار تشکیل دهنده شیلنگ: شاید در مطالب قبل هم به این موضوع که شیلنگ های کارواش صنعتی در دو قسمت: شیلنگ های پلاستیکی و شیلنگ هایی با ساختار فولاد (فولاد بافت) تقسیم بندی می شود که توصیه می کنیم از نوع فولاد بافت آن استفاده نمایید چرا که مقاومت و طول عمر بیشتری نسبت به نوع پلاستیکی دارد.
  • قطر شیلنگ: این شیلنگ ها در سه قطر پر کاربرد ساخته می شوند که عبارتند از: قطر ۶ – ۸ و ۱۰ میلمیتر.
  • طول شیلنگ کارواش: این شیلنگ ها دارای ۴ قطر پر کاربرد می باشد که در زیر به صورت کامل آن را بیان نموده ایم:

طول شیلنگ کارواش صنعتی

شیلنگ های کارواش صنعتی در که در بازار توسط تولید کنندگان تولید و روانه مغازه ها و بنکداران این حوزه می شود بنا به نوع و میزان استفاده از آن در یک کارواش از ابعاد و اندازه های مختفلی برخودار است. این ابعاد و اندازه عبارتند از:

  • ۵ متری
  • ۱۰ متری
  • ۱۵ متری
  • ۲۰ متری

نوسانات قیمت شیلنگ کارواش صنعتی

خب امروز نوسانات قیمت انواع کالاها در کشور امری طبیعی است و اگر ما روزی شاهد نوسانات قیمت نباشیم تعجب می کنیم. نوسانات قیمت در انواع شیلنگ کارواش صنعتی هم از این موضوع مستثنا نیست.

به طور مثال ما در سال ۹۷ شاهد نوسانات قیمتی در شیلنگ های صنعتی ۵ متری بودیم که قیمت اش از حدود ۴۳-۴۴ هزار تومان تا قیمت ۷۲-۷۳ هزار تومان درچار نوسان شده بود که هم اکنون که شما دارید این متن را می خواهید مطمئنا ما شاهد نوسانات دیگری در انواع شیلنگ صنعتی در کشور هستیم.

 

قیمت شیلنگ کارواش صنعتی چند؟

عزیران و مشتریان محترم قیمت امروز انواع شیلنگ کارواش صنعتی توسط این شرکت به تمامی کاسبان و بنکداران و صادرکنندگان و … این کالا اعلام می گردد اما به خاطر تغییرات شدید در قیمت این محصول اعلام قیمت عمده تنها به صورت تلفنی و پیامکی در هر روز به شما توسط مشاوران فروش شرکت اعلام می شود.

 

قیمت شیلنگ کارواش صنعتی

شرکت صبرا عرضه کننده انواع شیلنگ صنعتی

در هنگام خریدن هر کالایی بایستی به نکات همجون کیفیت و قیمت آن توجه ویژه ای داشت تا بتوان خریدی خوب و رضایت بخشی را تجربه نمود.

شرکت صبرا به عنوان یکی از مرجع های فروش انواع شیلنگ صنعتی در کشور همیشه با تیم مشاورین خبره ای که دارد تمامی مشریان خود را با صبر و حوصله راهنمایی می کند تا بلکه بتوانند خریدی مطابق با نیازشان داشته باشند.

شیلنگ کارواش صنعتی از جمله چندین نوع شیلنگی است که در این شرکت با قیمتهای باورنکردنی و شگفت انگیزی به بازار عرضه می گردد که اگر شما هم می خواهید از خدمات و قیمت های منحصربه فرد این شرکت بهره مند شوید، فرصت را از دست ندهید و هم اکنون تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

خرید شیلنگ فشار قوی کارواش

خرید شیلنگ فشار قوی کارواش

خرید شیلنگ فشار قوی کارواش با قیمت درب کارخانه همیشه یکی از اهداف خریداران این …