صبرا
خانه / شلنگ آزمایشگاهی / خرید شلنگ آزمایشگاهی مستقیم از تولید کننده

خرید شلنگ آزمایشگاهی مستقیم از تولید کننده

 

خرید شلنگ آزمایشگاهی مرغوب و با کیفیت با قیمت مناسب آن هم مستقیم از تولید کننده جزو دغدغه های آزمایشگاه داران و مسئولان آزمایشگاه ها در سراسر کشور می باشد. در ادامه سعی می کنیم به رفع این دغدغه بپردازیم:

شلنگ های آزمایشگاهی همیشه عضو جدانشدنی در آزمایشگاه ها می باشد که وجود آن الزامی است و کیفیت و نوع آن می تواند بر روی نتیجه آزمایش تاثیرگذار باشد. در ادامه به برخی از انواع شیلنگ های آزمایشگاهی پر مصرف خواهیم پرداخت.

 

انواع شلنگ های آزمایشگاهی به همراه کاربرد آنها

شاید زمانی که قصد خرید شلنگ آزمایشگاهی را داشته باشید با انواع مختلف و با اسم های مختلفی روبرو شده باشید که دو مورد از مهمترین آنها عبارتند از:

  • شلنگ های PTFE
  • شیلنگ های شفاف تایگون

 

که اگر بخواهیم به صورت اجمالی به کاربرد های آنها در آزمایشگاه ها بپردازیم خواهیم گفت:

کاربرد شلنگ های PTFE و شلنگ تایگون

  • کاربرد شلنگ های PTFE: این شلنگها در صنایع مختلفی از جمله صنایع: الکترونیک، موادغذایی، ماشین سازی و پتروشیمی و … استفاده می شود.
  • کاربرد شلنگ های تایگون: این شلنگ ها معمولا توسط خریداران برای استفاده و مصارف در منازل مسکونی برای انتقال آب و در کارخانه ها برای انتقال روغن های خوراکی و سایر مواد غذایی و … استفاده می گردد.

 

مزایای استفاده از شلنگ های PTFE و شلنگ تایگون

استفاده از این دو شلنگ آزمایشگاهی به خاطر وجود مزایایی که دارند بسیار زیاد است که اگر بخواهیم به یکسری از مزایای منحصربه فرد این دو شلنگ اشاره داشته باشیم خواهیم گفت:

  • مزیت های شلنگ های شفاف تایگون:
    مقاوت قابل توجهی در برابر مواد اسیدی و شیمیایی دارند و هزینه تهیه آن بسیار مناسب و توجیه پذیر است.
  • مزیت های شلنگ های PTFE:
    این شلنگ ها در بازار به عنوان شلنگی که دارای اصطلاک کم و مقاوت بالا در برابر حرارت و مواد شیمیایی و … شناخته می شود.

حدود قیمت شلنگ آزمایشگاهی در بازار

قیمت عمده شلنگ های آزمایشگاهی بنا به حجم خرید شما در بازار دارای نوسانات و تفاوت هایی است که همیشه خرید این شلنگ از تولید کننده می تواند باعث شود شما خریدی با بهترین قیمت ممکن در بازار را تجربه نمایید.

اگر بخواهیم به قیمت این نوع شلنگ در بازار بپردازیم خواهیم گفت که بر اساس سایز شلنگ، کیفیت آن، حجم خرید شما و … قیمت آن متفاوت است.

توجه داشته باشید که ممکن است قیمت ها پس از مدتی دچار نوسانات شدیدی شود که پیشنهاد می شود قبل از هر گونه سفارشی برای استعلام دقیق قیمت با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

خرید شلنگ آزمایشگاهی مستقیم از تولیدکننده

شاید شما که الان دارید این متن را می خوانید به دنبال تولید کننده ای هستید که انواع شلنگ های آزمایشگاهی را با کیفیتی مرغوب و قیمتی عالی تولید و به بازار عرضه نماید. خبر خوبی برای شما داریم و آن هم این است که ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی انواع شلنگهای آزمایشگاهی در بازار با قیمتهایی بسیار مقرون به صرفه قادریم شما را تامین نماییم.
بدون دغدغه خرید کنید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@