صبرا
خانه / شلنگ تصفیه آب / قیمت شلنگ تصفیه آب چند است؟ از کجا بخرم؟

قیمت شلنگ تصفیه آب چند است؟ از کجا بخرم؟

تاجران بسیار به در پی و جستوجوی قیمت شلنگ تصفیه آب می گردند، اما آیا می توانند از قیمت ها آگاهی لازم را بدست آورده و تصمیمات درستی در زمینه خرید و فروش شلنگ تصفیه آب مورد نظرشان بگیرند؟

 

 

شیلنگ تصفیه آب چیست؟

به نوعی شیلنگ نرم و انعطاف پذیری که از آن در دستگاه های تصفیه آب استفاده می کنند و وظیفه ی اصلی آن: رساندن آب جهت انجام عملیات تصفیه از لوله به دستگاه های مربوطه می باشد، شیلنگ تصفیه آب می گویند.

این شیلنگ های امروزه به دلیل فراگیر شدن فرهنگ استفاده از دستگاه های تصفیه آب، بسیار پرکاربرد و به عبارت دیگر بسیار پرفروش در ایران و جهان می باشد.

 

انواع شیلنگ تصفیه آب

شیلنگ های تصفیه آب با توجه به نوع دستگاهی که شیلنگ در آن به کار می رود دارای انواع مختلفی هستند در بازار که عباتند از:

  • شیلنگ های ۱/۴ اینچی (حدودا قطرشان به میلیمتر ۶٫۳۵ میباشد.)
  • شیلنگ های ۳/۸ اینچی (که این شیلنگ ها هم حدودا قطرشان به میلیمتر ۹٫۵۲ میباشد.)

انواع شلنگ تصفیه آب با توجه به تماسهای شما تاجران عزیز، در انبارهای این مجموعه تجاری موجود است و شما می توانید هم اکنون با ثبت شفارش خود هر مقدار که در نظرتان است و نیازمند هستید خریداری نمایید.

قیمت شیلنگ تصفیه آب براساس نوع آن (که بر دونوع بالا تقسیم بندی می شوند) متفاوت است و برای در جریان قیمتها قرار گرفتن می توانید از شرکت شیلنگ صبرا استفاده کنید.

شلنگ تصفیه آب استاندارد

بهتر است که شیلنگ مورد نظری که خریداری می نمایید از استاندارد های لازم برخوردار باشد چرا که نداشتن استانداردها و کیفیت لازم در ساخت یک شلنگ تصفیه آب باعث می شود که دچار مشکلات زیر شوید:

  • شیلنگ های غیراستاندارد باعث می شود آب پس از مدتی طعم بد و ناخوشایندی به خود بگیرد.
  • و در برخی مواقع ممکن است موجب ایجاد بیماری در انسان بشود.

تمامی شیلنگ هایی که در این شرکت به دست تمامی مصرف کنندگان ایران و جهان می رسد، دارای استاندارهای و تاییدیه های NSF هستند و سالم ترین شلنگ های تصفیه آب توسط این مجموعه به بازار عرضه می شود.

رنگ های شیلنگ تصفیه آب

این نوع شیلنگ توسط تولید کنندگان در رنگ های مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد که شیلنگ های تصفیه آب را بیشتر با رنگهای زیر در بازار می بینید:

  • سفید
  • زرد
  • قرمز
  • آبی
  • مشکی
  • و …

 

قیمت شلنگ تصفیه آب

ما برای شما در شرکت مشاورانی قرار دادیم که بتوانند پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان باشند و اگر هم اکنون درخواست پیش فاکتور برای متوجه شدن قیمت شلنگ تصفیه آب را داشتید به سرعت نیاز شما را رفع نمایند.

مرکز فروش انواع شلنگ در ایران

به جرعت می توان گفت و نمی توان منکر آن شد که یکی از بزرگترین مراکز فروش انواع شیلنگ که توانایی تامین صادر کنندگان و پخش کنندگان بزرگ در کشور را دارد، شرکت صبرا می باشد. این شرکت برای دادن قیمت شلنگ تصفیه آب به شما و ارسال سفارشاتتان آمادگی های لازم را دارد.

تاجران عزیزی که در فکر صادرات انواع شیلنگ های صنعتی و کشاورزی به نقاط مختلف جهان هستند، به مجموعه تجاری صبرا خوش آمدید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@